Цілодобова довідкова   (099) 221-88-33

Контакти кладовищ та крематорія

Для збереження вашого часу ми зібрали телефони та адреси всіх ритуальних об’єктів столиці України, Київського крематорія та всіх міських кладовищ,  на одній сторінці.

Київський крематорій

Єдиний крематорій Києва знаходиться у центрі столиці, поруч із Байковим кладовищем. При крематорії існує колумбарій. У крематорії є три прощальних зали, де труну ставлять на постамент, ритуальний агент говорить прощальне слово, а родичі востаннє цілують покійного. Труна на ліфі опускається вниз, звідки автоматично перевозиться до сусіднього пагорба, де і розташовані печі. Померлого спалюють разом з труною, при температурі тисяча градусів, через кілька годин лишається близько трьох літрів попелу.


Адреса: 03039, м. Київ, вул. Байкова, 16
Телефон для довідок: (044) 529-34-27; тел/факс: (044) 529-15-14 (приймальна)
E-mail: ritual@crematorium.kiev.ua
Сайт: kievkrm.com.ua
Графік роботи:

Понеділок-Четвер 9.00 - 18.00
П'ятниця 9.00 - 17.00
Субота-Неділя 9.00 - 17.00
Обідня перерва 13.00 - 13.45

Київські кладовища

На даний момент в Києві функціонують 29 кладовищ, в тому числі Державний історико-меморіальний Лук'янівський заповідник, до складу якого входить Лук'янівське кладовище. Відкритим для поховань є тільки Північне кладовище, Старообрядне і Мишоловське закриті повністю, решта частково закриті - поховання проводяться тільки в межах сімейного підхоронення.

Одним з небагатьох старих кладовищ, що дійшли до наших днів і до сих пір функціонують, є Байкове кладовище, існує воно з 1831 року. Спочатку воно називалося Новостроєнське кладовище, потім було перейменовано в Байкове, в честь генерала Байкова, який подарував кладовищу частину своїх земель. Після закриття в 1839 році Лютеранського і Зверинецького кладовищ, Байкове стає головним київським некрополем.


Байкове
Адреса: вул. Байкова, 6
Телефон: +380 (44) 529 25 60; +380 (44) 528 94 13
Куренівське
Адреса: вул. Вальківська, 4
Телефон: +380 (44) 438 84 02

Адреси філій міського підприємства ритуальних послуг «Співчуття»

Адрес: Оранжерейная 3, офис 7.

Тел.:(095) 221-88-33

Адрес: вул. Миропільська, 4

Тел.:(099) 22-11-200

Адрес: вул. Петра Запорожця, 26

Тел.:(095) 22-11-200

Поминальний обід – це ритуальна трапеза, яка проводиться близькими померлого у день похорону у кафе, вдома чи на кладовищі. Це можливість висловити співчуття, поділитися горем та пригадати покійного, проводжаючи його в останній путь. Ми з турботою подбаємо, щоб поминки найдорожчої для вас людини пройшли згідно до усіх традицій, та без організаційних та фінансових проблем. Поминальний обід в Києві кафе чи на винос - підприємство ритуальних послуг «Співчуття» Київської міської спілки ветеранів Афганістану забезпечить вас усіма традиційними стравами, вибрати які можна на нашому сайті, Вам доведеться визначитись лише з кількістю персон на поминках та місцем проведення. Є в нас і пісне меню поминального обіду на винос, щоб не порушувати піст.
Під час епідемії коронавірусу небезпечно збиратися всім гуртом, а у локдаун не працює жодне кафе, тому вам стане в нагоді наша антикоронавірусна пропозиція – доставка поминальних обідів на винос. Поминки у локдаун теж можливі - ви можете зібрати всіх вдома, пам’янути покійного на кладовищі на свіжому повітрі, чи просто роздати бокси усім, хто прийшов проводити покійного в останній путь. У кожній коробці поминального обіду на винос 700 грамів їжі - коливо, салат, гаряче з гарніром, млинці чи сирники та булочка та безалкогольний напій, тож голодним ніхто не залишиться. При замовлені повного комплексу ритуальних послуг чи 10 коробок – доставка безкоштовна до будь-якого району, від Троєщини до Голосієво та Теремків, від Оболоні до Академмістечка. Доставляємо бокси з поминальним обідом і за межі Києва, по всій Київській області – будь ласка, зателефонуйте нам за номером (099) 221-88-33, щоб дізнатися умови доставки та замовити
Ціна поминального обіду на виїзд у Києві – лише 170 гривень за порцію. В кожній коробці крім їжі та наполю є також одноразові прибори для вашої зручності, але в бокс не входить алкоголь, тож це єдине, про що вам доведеться потурбуватися самостійно.
Image

Офіційний сайт міської ритуальної служби

підприємства ритуальних послуг "Співчуття" київської міської спілки ветеранів Афганістану
Image