Цілодобова довідкова   (099) 221-88-33

Вартість труни у 2022 році в Києві

Наш магазин ритуальних товарів та послуг пропонує великий вибір трун, з різних матеріалів – оббиті тканиною, дерев'яні з різних порід дерева, дерев'яні з лаком, цинкові, а також саркофаги. Розміри труни, його довжина та ширина залежать від зростау та ваги померлого, дуже важливо підібрати або замовити правильний розмір. Наші консультанти підберуть оптимальний варіант труни для близької вам людини, адже це одна з останніх можливостей виявити свої почуття до покійного.

Труни

Труна, оббита тканиною

від 1 500 грн

Лакована труна
від 5 500 грн
Саркофаг
від 15 000 грн

Труна, оббита тканиною

Лакована труна

Саркофаг

Замовити консультацію:
Підібрати розмір та тип труни з консультантом, дізнатись про наявність  (095) 221-88-33

Адреси філій міського підприємства ритуальних послуг «Співчуття»

Адрес: Оранжерейная 3, офис 7.

Тел.:(095) 221-88-33

Адрес: вул. Миропільська, 4

Тел.:(099) 22-11-200

Адрес: вул. Петра Запорожця, 26

Тел.:(095) 22-11-200

Київське міське підприємство ритуальних послуг «Співчуття» Київської міської спілки ветеранів Афганістану було засновано у 1998 році, і з тих пір сумлінно працює, з тактом та відповідальністю підходячи до своєї мети – забезпечити гідне поховання померлим та позбавити бюрократичних проблем живих. Ми маємо власний автопарк з катафалків та власне виробництво трун та траурних вінків та корзин з живих та штучних квітів, тож можемо встановлювати реальні ціни, значно нижчі ніж у ритуальних агенціях, які виступають посередниками між виробниками ритуальних товарів та вами.
Для вашої зручності у нас є три офіси, до яких можна доїхати з будь-якого району міста Києва. З Печерського, Деснянського та Дніпровського районів комфортніше звернутись до нашого філіалу по вулиці Петра Запорожця, 26. Мешканцям Оболонського, Шевченківського, Святошинського та Подільського районів швидше за все дістатися до нашого меморіального дому на вулиці Оранжерейна 3, офіс 7. А з Дарницького, Солом'янського та Голосіївського районів міста Києва легко доїхати до нашого бюро ритуальних послуг на вулиці Міропольська, 4. Будь-яка наша філія працює з мешканцями всіх районів міста та області.
Втім, не варто перейматися, якщо у вас нема часу чи сил на поїздку до будь-якого офісу нашого міського підприємства ритуальних послуг, просто зателефонуйте за номером (099) 221-88-33, і наш ритуальний агент безкоштовно приїде до вас до будь-якого району.
У наших магазинах ритуальних товарів ви можете придбати труни будь-якого кольору та елітні саркофаги з коштовних порід дерева, траурні вінки та корзини з живих та штучних квітів, ритуальний поховальний одяг та взуття для померлих, ритуальні стрічки, хустки, свічки, хрести. Також у магазинах ритуальних товарів та послуг «Співчуття» можна замовити ритуальний транспорт – катафалки, ритуальне супроводження поховання священнослужителем будь-якої релігії, носіїв труни, копачів могил, музикантів, поминальні обіди в кафе чи на винос та багато іншого.
Image

Офіційний сайт міської ритуальної служби

підприємства ритуальних послуг "Співчуття" київської міської спілки ветеранів Афганістану
Image